mBiznes. Czy to konto firmowe jest warte uwagi?

Utworzono: 25 maja, 2014 o 11:41

mBank to jedna z czołowych placówek, jeśli chcemy spojrzeć na ofertę, jaką bank przygotował dla swoich klientów instytucjonalnych. Każdy, kto posiada firmę i chce założyć konto, może odwiedzić mbiznes.pl a bez wątpienia w tym miejscu znajdzie dla siebie coś naprawdę dobrego. mBiznes to rozwiązanie, które oferuje ogromne możliwości wyboru. Dziś chcielibyśmy przedstawić Państwu dwa rozwiązania- mBiznes konto Start dla firm, które prowadzą działalność nie dłużej niż dwanaście miesięcy i mBiznes Konto Standard, które skierowane jest dla każdego przedsiębiorcy prowadzącego małą, średnią, czy dużą firmę.

mBiznes konto Start
Ten rachunek jest idealną opcją dla wszystkich klientów, którzy zakładają firmę lub którzy dopiero co działają w nowej branży od niespełna roku. Każdy, kto zdecyduje się na takie rozwiązanie, zyska szereg korzyści, w tym darmowe opłaty, wiele udogodnień i dobrze ulokowane pieniądze. To, co najlepsze- to 0zł za:

 • Otwarcie i prowadzenie rachunku
 • Pięć przelewów internetowych na miesiąc i 1,50zł za przelewy poza pakietem
 • Przelewy do ZUS i US
 • Kartę debetową
 • Wypłatę gotówki z bankomatów własnych: Planet Cash4You, Euronet, BZW BK S.A., Card i mBank

Co ciekawego dołączone zostaje do rachunku na start? Z całą pewnością niezwykle wygodny i prosty w obsłudze serwis transakcyjny wraz z ekspertem, który służy pomocą i radą w każdej chwili i z dowolnego miejsca na świecie.

Niezwykle dobre rozwiązanie, z którego każdy klient będzie z całą pewnością bardzo zadowolony. Nie płacimy nic, a nasze pieniądze znajdują się na koncie, z którego zarządzanie na pewno będzie czystą przyjemnością.

mBiznes Konto Standard
Ten rachunek skierowany jest do wszystkich aktywnych przedsiębiorców, którzy prowadzą uproszczoną księgowość. Ogromny wachlarz produktów w jednym rozwiązaniu, szereg korzyści i bezpłatnych usług. Czy można chcieć czegoś więcej? Jedyną najważniejszą zasadą jest opłata z tego rachunku składek ZUS. Jeśli tak zrobimy, wówczas otrzymamy za 0zł:

 • Prowadzenie rachunku
 • Przelewy do ZUS i US
 • Wypłatę gotówki z bankomatów własnych: Planet Cash4You, Euronet, BZ WBK S.A., Card, mBank
 • Kartę debetową

To, co warte jest uwagi. Wraz z założeniem rachunku firmowego, każdy klient będzie mógł liczyć na szybki zastrzyk gotówki w formie kredytu do 10 000zł na start. Oczywiście do tego wszystkiego wygodny serwis transakcyjny wraz z ekspertem, który udziela odpowiedzi na wszelkie nasze nurtujące pytania i 1,50zł za przelewy.

Tak tanio jeszcze nie było. Wybierając to konto, stawiamy na wszystko to, co dla nas najlepsze i nie ma, co do tego żadnych wątpliwości. Jedno z najlepszych kont, które da przedsiębiorcom to, czego ci od rachunku mogliby oczekiwać.

A jak oferta mBanku ma się do innych placówek bankowych? Czy jest na rynku ktoś, kto stanowi konkurencję dla tej placówki? Z całą pewnością największym konkurentem mBanku jest Deutsche Bank, który również stara się spełniać potrzeby klientów instytucjonalnych, dając im rozwiązania, które na pewno są niezwykle korzystną i wartą uwagi opcją.

W rozwiązaniach dla firm, Deutsche Bank oferuje cztery rachunki tradycyjne- db S, db M, db L i db XL. W zależności od tego, czego chcemy i co jest nam potrzebne, takie rozwiązanie wybieramy. Choć tu dokonujemy opłat, to wachlarz rozwiązań jest tak duży, że sprosta on oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Patrząc na konto standardowe db S z minimalnym wachlarzem usług, dostajemy konto, którego opłaty wynoszą:

 • 20zł za prowadzenie rachunku, chyba, że nasze saldo średniomiesięczne wynosi 10 000zł, wówczas nie płacimy nic
 • 5zł za konto pomocnicze w PLN i w pozostałych walutach
 • 0zł za przelewy do ZUS i US
 • 0zł za przelewy zagraniczne otrzymane
 • 0zł za trzydzieści przelewów elixir do banku krajowego
 • 1,50zł za przelewy poza pakietem do banku krajowego
 • 2,50zł za wypłatę pieniędzy z bankomatów DB Polska S.A. i sieci Euronet
 • 2% za wypłatę gotówki z innych bankomatów

Wraz z wyborem konta większego, możemy otrzymać więcej i więcej, w zależności od tego, jakie potrzeby ma nasza firma, jeśli chodzi o bankowość. Jedno jest pewne- Deutsche Bank wie, jak zadowolić klientów, którzy prowadzą własną firmę.

Chcesz wiedzieć więcej odwiedź konto mbiznes – stronę dla małych i średnich przedsiębiorców.

młodzi przedsiębiorcy

A Ty wiesz, jakie konto będzie dla Ciebie najlepsze? Odwiedź placówkę mBanku lub Deutsche Banku, sprawdź dokładnie ofertę i wybierz to, co okaże się być dla Ciebie prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

            
                         
        
Ostatnio modyfikowano: 25 maja, 2014 o 11:44