Scyzoryki Victorinox jako dobry prezent biznesowy?

Utworzono: 22 września, 2017 o 11:53

Victorinox jako upominek w firmie?  Czemu nie!

Jeżeli twoja firma organizuje spotkania motywujące w terenie to na zakończenie szkolenia można rozważyć zakup czegoś zwiazanego z przetrwaniem, z radzeniem sobie w trudnych warunkach. Może to być nóż czy scyzoryk. A jaki? Jak nie nasz Polski których na rynku jest nie wiele ale są równie trwałe to można zainteresować się Szwajcarskim.

Chciałbym tutaj napisać trochę więcej o samej firmie Victorinox.

Victorinox – nie tylko scyzoryki
Victorinox kojarzy się wielu ze scyzorykami. I słusznie, bo to flagowy produkt tej szwajcarskiej marki. Jednak nie tylko wielofunkcyjne ostrza ma do zaoferowania ta renomowana firma. Co jeszcze znajdziemy w katalogu ich produktów?

Victorinox powstał w 1884 roku jako firma produkująca noże. Założyciel Karl Elsner kilka lat po stworzeniu przedsiębiorstwa opracował oryginalny szwajcarski nóż oficerski, który stał się kultowym produktem i zapewnił firmie sławę i wieloletnią historię pełną sukcesów. Aktualnie Vistorinox ma do zaoferowania szeroką gamę różnorakich scyzoryków, różniących się wielkością i funkcjonalnością. Dalej też produkowane są noże – w wersji profesjonalnej i kuchennej. Ale Szwajcarzy nie skupili się tylko na scyzorykach i nożach. Systematycznie rozszerzali działalność o inne produkty, głównie akcesoria oraz dodatki. Wiadomo już, że przy scyzorykach Victorinox odwalił dobrą robotą, warto sprawdzić, jak poszło przy innych produktach i czy sławna szwajcarska precyzja wykonania i solidność także się do nich odnosi.

W ofercie firmy znajdziemy sztućce cechujące się wysoką ergonomicznością, użytecznością i wytrzymałością. Są dość proste w formie, ale występują w kilku kolorach, poza czernią – żywych i radosnych takie jak pomarańczowy, fioletowy, żółty, zielony, granatowy. Od 1989 roku na rynku są dostępne zegarki marki Victorinox. Najbardziej znana jest seria zegarków I.N.O.X. Zegarki występują w wersjach damskich i męskich, a także do nurkowania, lotnicze, biznesowe, chronografy. Solidnie wykonane, eleganckie, wytrzymałe, idealnie sprawdzą się na co dzień, ale też w podróży.

Jeśli jesteśmy przy podróżach, to Victorinox może nas też wyposażyć w torby i akcesoria na wyprawy czy wakacje. Walizki i torby podróżne marki wzorują się na ich scyzorykach i także wykazują się sporą funkcjonalnością. Pakujemy się nie tylko na wyjazdy – torby przydają się też w biznesie oraz gdy uprawiamy sporty. W ofercie są teczki, torby sportowe, torby na ramię, jak również plecaki, oraz portfele. Różne formy i kształty, tak by każdy mógł dopasować coś do siebie i swoich potrzeb.

Gdybyś ktoś chciał wiedzieć jak pachnie Szwajcaria to Victorinox przychodzi z pomocą. Produkuje unikalne perfumy zarówno męskie jak i damskie, inspirowane alpejską naturą, czystością powietrza, krystalicznością strumieni. Spokojem i harmonią. Szwajcaria to jednak nie tylko góry, ale także tętniące życiem i energią nowoczesne miasta o wysokim poziomie rozwoju technologicznego. Niektóre zapachy marki przywołują na myśl właśnie te prężne szwajcarskie metropolie.

Podejście biznesowe tej szwajcarskiej firmy jest chyba warte rozważenia dla naszych rodzimych Startupów. Pamiętamy i znamy wszak wszyscy firmę Cobi która robi lepsze klocki niż Lego no to może teraz dobry polski Scyzorinox lepszy od Victorinoxa?

Gdzie kupić Victorinox nie będę się tu rozpisywał – oficjalnym partnerem jest chyba https://www.swissknife.pl więc odsyłam na ich stronę WWW.

            
                         
        
Ostatnio modyfikowano: 9 października, 2017 o 10:20