Konto biznesowe w banku Pekao SA

Utworzono: 24 kwietnia, 2014 o 9:21

konto_firmowe_pekao_sa
Jeśli chcemy postawić na konto firmowe z niezwykle ciekawymi dodatkami, na pewno warto zwrócić uwagę na to, co ma nam do zaoferowania Bank Pekao SA. Dobry wybór, który z pewnością okaże się być najlepszy, szczególnie dla klientów mobilnych. Trudno postawić na jeden bank, jedną opcję i jedno najciekawsze konto firmowe. W tym artykule jednak postaramy się pokazać i udowodnić, że ten rachunek dla firm w tej placówce bankowej, okaże się być w 100% spełnieniem naszych wszelkich potrzeb.

Bank Pekao SA cieszy się ogromną popularnością. Wielu wybiera właśnie tę placówkę, bo daje jakość, bezpieczeństwo, pełne zadowolenie. Dziś ma do zaoferowania konto firmowe- Pakiet Mój Biznes Mobilny. To, co może nam zaoferować ta oferta, okazuje się być niebywałe. 0zł za prowadzenie, jeśli saldo miesięczne nie jest niższe, niż 2 000zł, 0zł za koszty przelewów do ZUS i US, za wypłaty z bankomatów i za kartę do konta MasterCard Business, która umożliwia wykonywanie transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 300zł miesięcznie. 0zł również i za pierwsze dziesięć przelewów internetowych, a za każde następne 1,50zł. Koszty dotyczą wpłat i wypłat gotówki w oddziałach i wynoszą one 20zł.

Chcąc sprostać potrzebom tych najbardziej wymagających klientów, bank przygotował ofertę specjalną, będącą absolutnym hitem na rynku. Rozwiązanie to skierowane szczególnie dla osób ceniących sobie mobilność internetową i ciekawe aplikacje. Za darmo można mieć dostęp 24godziny na dobę do rachunku przez telefon, Internet, jak również i sieć wszystkich bankomatów na świecie. Co jeszcze można zyskać dzięki temu produktowi? Na pewno ciekawy moduł dealingowy, a więc kurs wymiany walut, który dostępny jest za pośrednictwem bankowości mobilnej i internetowej, a także zniżki w Galerii Rabatów, jak również w ramach programu Pakiet Trwałych Korzyści. Postaw na konto- Pakiet mój Biznes Mobilny, które na pewno Cię nie zawiedzie. To niezwykle dobre rozwiązanie, dzięki któremu uda się Tobie tak zarządzać swoimi oszczędnościami i finansami, by tracąc jak najmniej, móc zyskać jak najwięcej. Weź kartę debetową, miej własny rachunek firmowy, korzystaj z dostępu do niego w każdym miejscu na ziemi.

Chcąc założyć taki rachunek dla firm, najprościej jest wejść na stronę placówki, a następnie złożyć wniosek online lub zamówić rozmowę z konsultantem. Krok po kroku należy wykonywać określone polecenia, aby w konsekwencji stać się posiadaczem rachunku. Oczywiście można również i wybrać się do placówki banku i założyć takie konto firmowe osobiście. Każdy wybór jest dobry, bo każdy daje możliwość stania się właścicielem najlepszego konta na rynku.

            
                         
        
Ostatnio modyfikowano: 5 maja, 2014 o 11:49